Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Piątek, 3 maja 2024 r.
Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w Tenisie Stołowym – dziewczyn oraz chłopców
4.12.2019 r.

W dniu 4.12.2019 r. w Kościanie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w Tenisie Stołowym. Do zawodów zgłosiło się po osiem zespołów z regionu dziewcząt oraz chłopców. Zespoły po rozlosowaniu zostały podzielone na dwie grupy po cztery zespoły.
I LO Leszno
Zespół dziewczyn z naszej szkoły zajął II miejsce w swojej grupie i zagrał o finał z zespołem ZSE Leszno, który zajął I miejsce w swojej grupie. Po emocjonującej końcówce nasze dziewczyny uległy dziewczynom z Leszna. Zagrały o miejsce trzecie z zespołem ZSZ Rawicz. Zdobyły brązowe medale. Został mały niedosyt, szkoda zgubionych punktów. Finał był w zasięgu dziewczyn.
Nasz zespół reprezentowały: Alicja Maślak i Oliwia Szuster.
Zespół chłopaków zajął pierwsze miejsce w grupie i o finał zmierzył się z zespołem ZSP Kościan. Pokonując zespół z Kościana awansowali do finału. W finale zmierzyli się z zespołem I LO Leszno. Zespół z Leszna okazał się lepszy i zajął I miejsce. Zajmując II miejsce w turnieju chłopacy awansowali do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w styczniu 2020 r.
Nasz zespół reprezentowały: Remigiusz Styziński i Mateusz Weinert.